Část deníku (1.-kecy o tom jak jsem divný, ale držím se-yo.)

1. dubna 2014 v 20:32 |  Me
Fuh, článek o ničem
Nikdo vás nenutí číst moje depresivní kecy
Kso- jo jdu si sem stěžovat jak největší sockaMám poslední dobou docela velké problémy doma. Nebudu se sem rozepisovat, zas takový nejsem. Nebudu vás zatěžovat, ani nechci aby mě někdo litoval. Je mi to jedno.
Jediné co chci- co chci tímto článkem-jen ukázat co ted cítím. Třeba někdo tenhle pocit zná.

Určitě jste se každý už někdy přetvařovali. Myslím teda. Ono by se to ani nedalo nazvat přetvařováním- jen, nechci být smutný, strašně moc nechci. Vím, že když jsem smutný šířím to kolem sebe. Nechci aby byl můj uke smutný. Tak jen polknu své pocity a nahradím je jinými. Jsem v tom dobrý, myslím.
Mám strach abych nevyhledával "pomoc" někde "jinde". Abych nehledal "uklidnění" v něčem "jiném". Abych neudělal nějakou blbost, kterou bych ublížil někomu jinému. Chci jen aby se lidé kolem mne měli dobře.

Snažím se držet, abych nespadl někam hluboko, kde už jsem byl. A ne jednou. Není to hezký pocit. A co je asi horší- ubližuji tím ostatním. To nechci, určitě ne.
Bohužel někdy, mám ten pocit. Ten pocit, že už to nevydržím. Divně to bolí na hrudi a chvilku mám pocit, že můj pohled je prázdný. Najednou všechno stichne a já se cítím tak divně. Bolí to a nevím proč a nemůžu z toho uniknout. Ah..
Někdy jenom zírám a přemýšlím nad tím, jak dlouho to ještě vydržím. Přestože vím, že to budu muset vydržet, at chci nebo ne. A já chci.

V tom případě by neměl být problém ? Taky si říkám, ale on je..
Když vás někdo srazí, vstanete. Hrdě s tím, že se nenechátě strhnout na dno. Ale co když vás srazí znovu a znovu a znovu...-.A je to stále horší. Zjištujete věci, které vás zranují a zaráží ještě víc.
Chcete být silný. Ten, který se usměje a vyřeší situaci. Někdy se to, ale nepověde, prostě to nejde.
Ah..ale chci říct-
Já to zvládnu, vydržím to- jen mám pocit, že mě to pomalu ničí.
Vše co potřebujeme je víra.
Prý..No ale dává to smysl.

Co udělám ted ?
Usměju se, jako vždy a vše bude v pořádku.
A až budu cítit další rány v obličeji, budu jen doufat, že mi to bude jedno.
Jedno, ale přesto abych ochránil své vratké pocity.
Mě jediné city, které musím chránit.
Protože to je jediné co mám, jediné co mě drží- to je ma víra.

Věřím, že to zvládnu, dokud při mě bude stát..on ♥

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ari Ari | Web | 1. dubna 2014 v 22:52 | Reagovat

A jé je, problémy doma.. To moc dobře znám. Minulý rok byl plný problémů a myslela jsem si, že tenhle rok bude lepší. Jenže ten jeden problém se furt opakuje.
"Abych nehledal "uklidnění" v něčem "jiném". Abych neudělal nějakou blbost, kterou bych ublížil někomu jinému." - Tak přesně tohle jsem dneska udělala. U mě by se tomu dalo říkat 'docela slušnej průser', jelikož jsem člověk, kterej nedělá žádný problémy.
Musíme to překousnout. Zvládneme to. Jak ty, tak i já. ^^

2 Yumi-chan15 Yumi-chan15 | Web | 2. dubna 2014 v 9:40 | Reagovat

Přetvařování, to je mi dost blízké. Někdy musím zakrývat pravé pocity jen abych někoho, kdo je v mé blízkosti, neurazila.
Ale věřím, že i když máš doma nějaké problémy, tak pominou. Nic netrvá věčně, takže se určitě všechno vyřeší a bude lépe.^^

3 Penny Penny | Web | 2. dubna 2014 v 16:04 | Reagovat

Ja te chapu, clovek je strasne smutny, ale nechce aby si toho lide okolo vsimli- aby byli take smutni. Urcite se to vyresi k dobremu, verim tomu :))

4 Dráče Dráče | E-mail | Web | 3. dubna 2014 v 18:42 | Reagovat

Říká se, že ti nejsmutnější lidé mají ty nejzářivější úsměvy... Ono na tom něco bude, protože ten pocit dobře znám. Nechtěla jsem nikdy nikoho ranit a už vůbec ne aby se mě někdo na moje pocity ptal, protože jsou věci, o kterých člověk prostě nechce nebo nemůže mluvit...
Někdy je nejlepším lékem na bolest prostě mluvit. O čemkoliv. S někým, koho máme rádi. Pak poznáme, že na to nejsme sami... :)

5 Maemi Maemi | Web | 3. dubna 2014 v 20:10 | Reagovat

Problémy doma sice moc nemám, ale takovéhle pocity taky mívám. QwQ Většinou se však má blbá nálada vyřeší sama, ani nevím jak. OwO Jsem hodně náladová a vím, že když chvilku uvažuju nad sebevraždou, tak během 20 minut z něčeho umírám smíchy. ^^ takže se prostě usmívej, užívej si života a neřeš věci, které ti vadí. Úsměv je zdarma, tak jím nešetři! ^w^

Jinak~ máš úžasný blog! *w* Už jsem si tě přidala do sb! ^w^

A poslední slavnostní oznámení! ^^ Ten obrázek je fakt Jeff!! Gratuluji, žes to s mojí hroznou kresbou poznal! OwO Dovoluji ti říct si o jakoukoli postavu a já ti s radostí nakreslím obrázek! ^^ Nemusí to být ani anime postava, může to být klidně i z nějakého filmu, ráda si to sama nějak upravím a převedu do anime verze! ^^ Tak ještě jednou! OMEDETOU!! \(^w^)/

6 Akemi Yume Akemi Yume | Web | 6. dubna 2014 v 19:49 | Reagovat

Mě vždy zachrání mí přátelé.. Ani nemusí vědět o tom, že se trápím, stačí mi s nimi prostě jen chvíli mluvit a je to mnohem lepší. VĚŘÍM TI, ŽE TO ZVLÁDNEŠ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama